Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

En güzel en şık genç odaları


 
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Evinizde Cesur Görünümlü Dikkat Çeken Bir Yaklaşım. Yatak Olabilme Özelliği İle Gösterişli Olduğu Kadar Fonksiyonel Bir Tasarım. Birbirinden Canlı Kumaş Seçenekleri. Kapitoneli Spor Bir Tasarım.
KDV Dahil 1.565,00 TL
Akasya oturma grubu salonunuzda alışılmışın dışında genç dinamik ve eğlenceli bir yaşam alanı oluşturacak. Sıradışı renk kombinleri ile klişeleri yıkın. 2 ad üçlü koltuk Geniş yatak olma özelliğine sahiptir. Kolay silinebilir kumaş teknolojisi
KDV Dahil 3.520,00 TL
Font Ve Sırt Bölgelerinde Deformasyonu Önlemek İçin 1.Sınıf Elastik Kolon Kullanılmıştır. Akdeniz Oturma Gurubu İki Adet Üçlü Kanepe ve İki Adet Tekli Koltuktan Oluşmaktadır. Zarif Oval Hatlara Sahip Şık Bir Takım.
KDV Dahil 3.700,00 TL
Sadeliği ile göz kamaştıran lissa berjer evinizde bahar havası estirecek.Neşeli tasarım detayları ile yeni nesil kusursuz stilize sunan berjer tasarımı
KDV Dahil 650,00 TL
Deri Kumaş Ve Ahşap Mobilyanın Mükemmel Uyumu. Takımın İki Adet Üçlü Koltuğu Ve İki Adet Tekli Koltuğu Yatak Ve Sandık Özelliğine Sahiptir. Parkeleri Çizmeyen Geniş Ahşap Görünümlü Ayaklar.
KDV Dahil 2.900,00 TL
Zevkinize hitap edecek renk seçimleriyle istediğiniz renkler evinizde buluşacak. Baktığınızda aynıymış gibi duran pek çok ürün aslında işlev içerik ve kalitesiyle fark yaratır
KDV Dahil 3.500,00 TL
Kula maxi takım yumuşak hatları ile odanızda zarif bir görünüm oluşturacak. Kula oturma grubu iki adet üçlü iki adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Yatak ve sandık özelliğine sahip oturma grubu modeli.
KDV Dahil 3.520,00 TL
Modern ruhu evinizde yeniliği çağrıştıracak. Rengarenk bir rüya gibi fly concept takım. Takım bir adet dörtlü kanepe bir adet döner berjerden oluşmaktadır.
KDV Dahil 4.220,00 TL
Arena oturma grubu iki adet üçlü kanepe ve iki adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Takım yatak mekanizmalıdır. Üründe zarif ve şık görünümlü ahşap mobilya kol kullanılmaktadır.
KDV Dahil 2.850,00 TL
Arma oturma grubu modeli bir adet üçlü bir adet ikili ve bir adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Tasarımı özgün formuyla salonunuzda ferah bir duruş sergileyecek. Leke tutmayan süet kumaş uygulaması.
KDV Dahil 2.235,00 TL
Üründe kullanılan ahşabın dokusal sıcaklığı dekorasyonunuza samimi bir görünüm kazandıracak.Modelde kullanılan ortopedik sünger yapısı oturum konforu sunuyor
KDV Dahil 3.710,00 TL
Artemis oturma grubu 2 adet üçlü ve 2 adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Modelin üçlü ve tekli koltukları yatak ve sandık özelliğine sahiptir. Deri ve kumaşın harika uyumu ile hazırlanan şık oturma grubu
KDV Dahil 2.750,00 TL
Düz ve desenli kumaş kombinasyonuyla zenginleşen görsellik. Oturum ve font kısmında uygulanan kapitone desenleri göz dolduran şık çizgilere sahip
KDV Dahil 2.460,00 TL
Avrupa E-1 kalite standartlarına uygun olarak yapılan üretim garantisi. Ayder koltuk takımı iki adet üçlü koltuğu yatak olarak kullanılabilmektedir. Ayder koltuk takımında çökmeyi engelleyen 36 DNS hacimli sünger yapısı kullanılmaktadır
KDV Dahil 3.570,00 TL
Azra Salon Takımı İki Adet Üçlü Koltuğu Geniş Yatak Özelliğine Sahiptir. Ceviz Renginde Ahşap İskelet. Eşyalarınız İçin Geniş Sandık Bölümü. Tekli Koltuklarda Yatak Ve Sandık Özelliği. Ahşap Kısımlar İsteğinize Göre Beyaz Boyanabilmektedir.
KDV Dahil 4.180,00 TL
Yaşam alanlarınıza stil ve işlevsellik getiren tasarımlar yıldız mobilya'dan seçim sizden. Dekorasyonunuza yakışacak uygun fiyatlı ve kaliteli oturma grubu modelleri yıldız mobilya alışveriş sitesinde sizleri bekliyor.
KDV Dahil 2.365,00 TL
Bella Modelimiz İki Adet Üçlü Koltuk Ve İki Adet Tekli Berjerden Oluşmaktadır. Çift Kişilik Yatak Olabilen Kanepeler. Modelin Yan Ve Alt Döşemeleri Deri Olarak Tasarlanmıştır. Oturum Kısımlarında Spor Antilop Kumaşlar Kullanılıyor.
KDV Dahil 2.900,00 TL
Canlı renklere sahip 1. sınıf kumaş kalitesi. Ahşap boyalı yüksek ayak detayları.Bently koltuk takımı iki adet üçlü ve bir adet tekli koltuktan oluşmaktadır.
KDV Dahil 5.150,00 TL
Berrak koltuk takımı bir adet üçlü bir adet ikili ve bir adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Modelin üçlü koltuğu yatak olarak kullanılabilmektedir. Rahat oturum sunan DNS sünger teknolojisi.
KDV Dahil 3.390,00 TL
Fox koltuk takımı bir adet üçlü bir adet ikili ve bir adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Modelin üçlü koltuğu yatak olarak kullanılabilmektedir. Rahat oturum sunan DNS sünger teknolojisi.
KDV Dahil 830,00 TL
Silinebilir Süet Kumaş. Yatak ve Sandık Olabilen İki Adet Üçlü. Zarif Hatlar Estetik Tasarım ve Zengin Görünüm. Ürün İskeleti Metal Profil İskelet. Ahşap Mobilya Kollar. Spor Dikişli Deri Tasarım.
KDV Dahil 3.300,00 TL
Özenle seçilmiş malzemeler ve üretim kalitesi ile karar aşamanızı kolaylaştıracak koltuk takımı modeli. Beste koltuk takımı modeli kolay silinebilir özellikte micro-fiber kumaşlardan üretilmektedir
KDV Dahil 4.400,00 TL
En güzel köşenizi ayıracağınız berjer modelleri yıldız mobilya'da. Oyma motifli ahşap iskelet üzeri sarı ve gri renkte boya uygulanmaktadır. Üründe kadife kumaş seçenekleri kullanılmaktadır.
KDV Dahil 1.070,00 TL
Bona Maxi Takımının Farklı Renklerde Üretimi Yapılmaktadır. Parlak Ahşap Mobilyanın Takıma Kattığı Görsel Güzellik. Üründe Bulunan Zero Wall Sistemi İle Takımı Rahatça Yatak Olarak Açabilmektesiniz.
KDV Dahil 3.000,00 TL
Buket Koltuk Takımında İki Adet Tekli Koltuk Fiyata Dahildir. Ahşap Ayaklar Ve Spor Dikiş Uygulaması Takıma Detay Şıklık Katıyor. Modelin Üçlü Koltuğu Geniş Yatak Özelliğine Sahiptir. Kumaşla Uyumlu Yaslanma Minderleri İle Size Ekstra Konfor Sunuyor.
KDV Dahil 3.730,00 TL
Budur diyebileceğiniz arayıpta bulamadığınız ürünlerimizle sizlerleyiz. Zarif tasarımı sizi büyüleyecek ve keyif alacaksınız. Kapitone işçiliği ve özel kıvrımları modeli farklı bir görüntüye bürüyor
KDV Dahil 515,00 TL
Minimal hatlara sahip fonksiyonel ve uygun oturma grubu modelleri yıldız mobilya'da en seçkin örnekleriyle beğeninize sunulmaktadır. Modelin tüm modüllerinde yatak ve sandık özelliği bulunmaktadır
KDV Dahil 4.050,00 TL
Heyecan Uyandıran Çizgi Ve Estetik Tasarım. Kaliteyi Ve Şıklığı Yansıtan Özel Tasarımlı Ayak Yapısı. Takımda Kullanılan Özel Soft Sünger Yapısı İle Benzersiz Rahatlık Duygusu.
KDV Dahil 4.920,00 TL
Rahatlığa davet eden görünümü ve eşsiz kumaş seçimi ile size özel sizi yansıtan berjer modeli. Son zamanların en çok tercih edilen country mobilya tarzı ile doğaya ve huzura davet
KDV Dahil 550,00 TL
En güzel köşenizi ayıracağınız berjer modelleri yıldız mobilya'da. Oyma motifli ahşap iskelet üzeri sarı ve gri renkte boya uygulanmaktadır. Üründe kadife kumaş seçenekleri kullanılmaktadır.
KDV Dahil 3.195,00 TL
Yaşamınızı keyifli kılacak şık detaylarıyla,çiçek desenli sırt minderleri ışıltılı taşları ve baklava dilimli kolçaklarıyla,konforu ve estetiği birlikte sunan Catren,yenilenen modeli ile görkemli bir yaşantının kapılarını aralamak için doğru tercih.
KDV Dahil 3.950,00 TL
Rengarenk berjer modelleri evlerde bahar havası estiriyor. Gürgen iskelet yapısı. Hr akıllı sünger teknolojisi ile hiç bir yerde bulamayacağınız konfor. Özel kapitoneli işçilik.
KDV Dahil 1.295,00 TL
City salon takımı iki adet üçlü ve iki adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Süet kumaşın dokusu ve yerden yüksek ayak yapısı kolay temizlik imkanı sunuyor. Kol kısmında bulunan spor kesim dkişler modele enerji katıyor
KDV Dahil 3.950,00 TL
Çok Kullanışlı Spor Bir Model. İki Adet Yatak Olabilen Üçlü Koltuk. Gösterişli Krom Kaplama Metal Ayak ve Kol Tasarımı. Üçlülerde Sandık Özelliği.
KDV Dahil 3.780,00 TL
Kullanılan kumaşlar 1.kalite olup kolay silinebilir özelliktedir. Yüksek standartlarda malzemelerin kullanıldığı Country berjer şık tasarımı ile evinizi görsel bir şölene dönüştürüyor. Farklı renk ve desenlerde kumaş kullanılabilmektedir.
KDV Dahil 635,00 TL
Modern Ve Estetik Tasarımı İle Eviniz İçin İdeal Bir Takım. İki Adet Üçlü Kanepesi Yatak Özelliklidir. Üçlü Kanepeler yatak olarak kullanılabilmektedir. Zarif Ve ahşap Görünümlü şık Ayak Tasarımı. Rahat Silinebilir Tay Tüyü Kumaşlar.
KDV Dahil 3.230,00 TL
Takımda Farklı Renkte Kumaş Kullanılabilmektedir. Rahat Oturumlu 32 DNS Sünger Ve Üzerinde Elyaf Kulanılıyor. Leke Tutmaz Rahat Silinebilir 1.Kalitede Kumaşlar. Rahat Oturumlu Berjer Modeli.
KDV Dahil 3.570,00 TL
Dinamik ve etkileyici çizgiler, canlı renklerin çekim gücüyle ortaya eşsiz ve modern bir tasarım çıkarıyor
KDV Dahil 3.140,00 TL
Dekoratif çok şık berjer modelleri uygun fiyat avantajı ile. Ürüne farklı renkte kumaş seçenekleri uygulanabilmektedir. Kapitone dikiş uygulaması.
KDV Dahil 670,00 TL
Estetik Ve Konforun Kesişim Noktası Deniz Salon Takımı. Şık Tasarımın Yanında Oldukça Konforlu Bir Oturuma Sahiptir. Deri Bölümlerde Uygulanan Spor Dikişler Takımın Görsel Güzelliğini Artırarak Ürüne Spor Bir Görünüm Vermektedir.
KDV Dahil 4.100,00 TL
Bu kategoride toplam 158 ürün listeleniyor.

Oturma grubu modelleri

Oturma grubu dekorasyonu bir evin en eğlenceli dekorasyonunu oluşturur. Tamamen konforunuza ve zevkinize göre tercih edeceğiniz oturma grubu modelleri ile hem kaliteyi hem de ergonomiyi bir arada sunuyoruz. Misafirlerinizi ağırlayacağınız ailecek vakit geçireceğiniz, birlikte televizyon keyfi yapacağınız oturma odanıza yakışan kalite de ve rahatlıkta ürünleri kategorimizde toplayarak beğeninize sunmaya özen gösteriyoruz.
Hem şıklık hem de konfor açısından önem düzeyi yüksek olan oturma grubu modelleri ile odanızda yenilik oluşturmak istiyorsanız yeni sezon oturma grubu dekorasyon modelleri ve yeni ürünler kategorimiz size fikir verecektir. Yeni dekorasyon fikirlerine baktığımızda, bu yıl oturma odalarında modern ve klasik karışımı tarzlar dikkatimizi çekiyor. Modern kanepeler 80’lı yıllardan kalma country berjer modelleri ile tamamlanmakta.
Yeni sezon ile hayatımıza giren farklı moda akımları birçok yerde farklı ürün grupları ile karşımıza çıkmaktadır. Ev dekorasyonunda ve hayatımızın birçok alanında izlerini taşımakta, geçtiğimiz dönemlerde hayatımıza giren ve ev mobilyalarında da etkisini gösteren moda anlayışı etkisini devam ettirmektedir.

Oturma Gruplarında Zengin Model Seçenekleri
Bir başka önerimiz ise ev mobilyalarında kullanılan zıt renk kavramı evlerimize girdiği günden bu güne hala devam etmektedir. Özellikle oturma odalarında daha çok tercih edilen zıt renkler oldukça revaçta, üçlü koltukların ve berjerlerin birbirinden bağımsız olarak desenli ve renkli olması tüm odanın havasını ve enerjisini değiştirdiğinden en çok tercih edilenler arasında yerini almaktadır.
Oturma odalarının hâkimi olan renkli oturma grupları modellerine bundan sonraki yıllarda da sıkça rastlayacağız gibi görünüyor. Ev dekorasyonunuzda yepyeni tasarımlara yer vermeniz ve yaşadığınız mekanı yeniden tasarlamanız için en güzel oturma grupları uygun fiyatları ile satışa sunulmaktadır.
Seçeceğiniz oturma grubu modeli sonrası ufak detaylarla büyük değişimlere imzanızı atabileceğiniz ev dekorasyonunuz için harika önerilerimiz var, Klasik, modern ya da country gibi farklı tarzlar ile yeniden dekore edebileceğiniz evinizi uygun fiyatlı ürünler ile tamamen yenileyebilirsiniz.
Yeni tarzda ev dekorasyonu modellerine göz gezdirdiğinizde modern detayların ve minimalist çizgilerin ön plana çıktığını gözlemliyoruz. Kalabalık ve çokça ev eşyalarının yerini daha sade ve daha modern ürünler yer alıyor .
Sitemizde bulunan modellere uygun olacak şekilde tv üniteleri, yan sehpa ürünleri, kitaplıklar ve daha birçok farklı dekoratif tasarımlar evinizi değiştirmenize yardımcı oluyor. Oturma odaları genellikle salona göre daha samimi ve daha küçük mekânlardır. Yeni oturma grubu ürünleri için en az salon takımları kadar bol seçenek bulunmakta.

Konforlu Oturuma Sahip Oturma Grupları
Sitemizde bulunan çeşitler arasında lüks oturma grubu modelleri de yer almaktadır. Kategorimizde oturma odanız için farklı renk tasarım ve ebatlarda lüks koltuklar bulabilirsiniz.
Her şeyin özellikle enerjinin hızlıca tüketildiği ve gün boyu yorularak geçirdiğimiz bolca yorulduğumuz zamanları düzeltebileceğimiz eşsiz ev konforu, rahat ve ferah olmalı, şıklığın yanı sıra konforu da beraberinde sunan bir ev dekore etme anlayışı ile çıktığımız bu yolda en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmaktayız. En yeni dekoratif çözümleri değerlendirebileceğiniz en güzel modelleri birçok farklı çözümü evinize getirerek daha fonksiyonel ve işlevsel yaşam alanları sunuyor.

 

Türkiye’de mobilya sektörünün en beğenilen mobilya alışveriş sitesi yildizmobilya.com.tr, tamamen özel olarak tasarlanan binlerce mobilya modellerini Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine güvenle ulaştırmaktadır. En kaliteli ve en güzel mobilyaları uygun fiyatlı satış politikası ile müşterilerine sunmayı amaçlayan Yıldız Mobilya, tüm ürünlerini İnegöl ve Kayseri’deki fabrikalardan aracılık ve ilave mağaza maliyetlerini ortadan kaldırıp ücretsiz kargo ile direk müşterilerinin evlerine kadar güvenle ulaştırmaktadır.
Hızlı ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunan yildizmobilya.com.tr'de en yeni yatak odaları, birbirinden şık yemek odaları, konforlu salon takımları, rengarenk köşe takımları ve diğer binlerce mobilya modelleri en uygun fiyat garantisi ile satışa sunulmaktadır. Özellikle evlenecek çiftlere ve evini yenileyeceklere özel olarak hazırladığımız düğün paketi konseptimiz çok beğenilmekte ve talep görmektedir. Sizde özel tasarımlı çok şık mobilyalara Yıldız Mobilya Düğün Paketleri ile en avantajlı fiyatlara sahip olabilirsiniz. Gençlerin ihtiyaçları ve beğenileri düşünülerek hazırlanan genç odası modellerimiz çok popüler olup, sadece yildizmobilya.com.tr alışveriş sitemizde satışa sunulan genç odaları gerek tasarım bakımından gerekse alternatifli zengin model seçenekleri ile tüm müşterilerimizin beklentilerini karşılıyor. Her evin ihtiyacı tv üniteleri ve portmanto modellerini farklı ebat ve renk seçenekleri ile satın alın evinize kadar ücretsiz kargomuz ile sigortalı olarak güvenle ulaştıralım. Kaliteli ve leke tutmayan özel kumaş koleksiyonumuz ile üretilen koltuk takımları, oturma grupları ve tüm kanepeler ürün açıklamalarında bulunan kumaş kartelalarından beğeneceğiniz renklerde fiyat farkı alınmadan sipariş verilebilmektedir. Yılların eskitemediği Klasik Mobilya modelleri , doğal görünümleri ile country mobilya tasarımları ve mobilya da yeni moda ahşap mobilya modellerinin en yeni ürünlerini Yıldız Mobilya güvencesi ile satın alabilirsiniz.
ÖNERİLEN KATEGORİLER MÜŞTERİ HİZMETLERİ KURUMSAL İLETİŞİM
Exclusive Mobilyalar Ödeme Seçenekleri Hesap Numaraları İSTANBUL
Fırsat Ürünleri Banka Kampanyaları Şirket Hakkında 0 212 610 36 00
Kampanyalı Ürünler Ücretsiz Kurulum Yönetime Ulaşın 0 212 646 61 91
En Çok Satanlar Mobilya Kredisi Referanslarımız 0 532 565 91 73
Editörün Seçimi Kargo Bilgisi Platin Puan info@yildizmobilya.com.tr
Yeni Gelenler Garanti Bilgisi Site Güvenliği yonetim@yildizmobilya.com.tr
İndirime Girenler Kolay İade Farkımız
2016 Mobilya Bize Ulaşın Satış Sözleşmesi  
SOSYAL MEDYADA BİZ
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.