Hesabım
Alışveriş Sepetim

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Renk

Genişlik

 Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
2.080,00 TL
1.490,00 TL
12.600,00 TL
Bu kategoride toplam 311 ürün listeleniyor.

Gardrop Modelleri

Günlük hayatta en fazla kullandığımız mobilya ürünü yatak odasıdır. Bu sebeple yatak odasındaki mobilyaların kolay ulaşılabilir ve hayatınızı kolaylaştırabilir yapıda ergonomik olması gerekmektedir. Gardolap ürününün depolama ihtiyacınızı karşılayabilecek büyüklükte ya da nitelikte olması da oldukça önemlidir. İhtiyacınızı karşılayan bir dolabın olması odanızdaki düzenin sağlanması için en önemli faktör ve en iyi yardımcıdır. Farklı tarzlarda üretilen bir çok ürünü yalnızca dolap olarak sipariş verebilirsiniz. Tek dolap ihtiyacı genel olarak, çocuk odası, misafir odası veya giyinme odası için gereklidir. Diğer eşyalarınızla uyum sağlaması açısından sitemizde bulunan onlarca üründen avangarde, modern, ya da country gardolap modellerine, takım olarak sipariş vermeniz gerek kalmaksızın modül olarak sahip olabilmektesiniz.Seçim yapacağınız gardolabın içinde bulunan çekmeceler, askı kabinleri ve raflar kullanışlı ve kolay ulaşılabilir olmalıdır. Bu size hem zaman açısından hem de ergonomi açısından kolaylık kazandıracaktır. Odanızda eğer boy aynası yoksa ayna kapaklı bir yatak odası gardrop seçebilirsiniz. Hazırlık aşamanızda ek bir boy aynasına gerek duymadan, gardroplarınızın kapağında bulunan ve diğer aynalara göre açısı daha geniş olan bir ayna hayatınızı kolaylaştıracaktır.Daha emniyetli olması açısından yeni sezon da kategorimize eklemiş olduğumuz kırılmayan temperli modellerden birini seçebilirsiniz.

Sürgülü Gardroplar

Dolap modüllerinde zaman içerisinde en çok yıpranan parçalar kapaklardır özellikle sürgülü dolaplarda belli bir kullanım haddi aşıldığında tamir gerekebilir. Klasik açılır kapanır eski dolaplara yönelmektense test edilmiş ve onaylanmış stopper sistemli raylı dolaplara yönelik seçiminiz uzun süreli kullanım kolaylığı sağlar. Bazı gardroplar raf ve çekmeceleri demontedir ihtiyacınız doğrultusunda çıkarabilir ya da farklı bir ekleme yapabilirsiniz. Erkek ve kadın bölümleri ayrı olarak sunulmaktadır.Erkek kıyafetlerinin bulunacağı alanda askı kabinleri ve pantolon askılığı aparatı, kadın kıyafetlerinin bulunacağı alanda ise, uzun elbise için geniş bir askılık, sık raf ve çekmece dizaynı dikkat çekmektedir. Eğer dolabınızı kıyafetlere yönelik ihtiyaç doğrultusunda sipariş vermekteyseniz iç aksesuarlara oldukça dikkat etmeniz gerekiyor. Yüklük olarak kullanılan gardolaplar da iç hazne geniş tutularak daha az rafa yer veriliyor ve çekmece bulundurulmuyor.
Sitemizde bulunan tüm gardolap modellerinin iç detaylarına ve tam ölçülerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Yeni sezonda pek çok gardolap iç dizaynı ayakkabılar, kravatlar, aksesuarlar ve ev tekstili ürünleri için ek alanlar sağlamakta ve yer açmaktadır. Üst kabinlerde ise yastık ve yorganlarınızı muhafaza edebileceğiniz derinlikte dizayn edilen bölümler göz dolduruyor. Sitemizde inceleyeceğimiz modeller iç dizaynlarını görebilmeniz adına detay resim olarak ürün içeriğinde bulunmaktadır. Dolap kapakları, seçiminize göre klasik ya da sürgülü olarak tercih edebilirsiniz. Kapaklı dolaplar, son dönemde moda olan country modellerde sıkça kullanılmakta. Gardırobunuzun içini en iyi şekilde değerlendirmeniz hem dağınıklığı giderir hem de size ek zaman kazandırır.Dolaplar tıpkı bazalar gibi fazla eşyayı depolamakta ve evde ekstra alan oluşturmaktadır. Yatak odası gardropları için yeriniz yoksa ya da farklı bir oda da fazla eşyalarınız için yeni bir düzenleme getirmek adına dolap arayışı içerisindeyseniz, solo dolap kategorimiz ile farklı renk ve tasarımdaki bir çok modeli beğeninize sunuyoruz. Çok amaçlı ve farklı ebatlarda üretilen dolap modelleri için sitemizi detaylı olarak inceleyebilir veya müşteri hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz. Özel yatak odası takımı tasarımlarına ait dolaplardan birini seçerek ayrı olarak sipariş verebilirsiniz. Ücretsiz kargo avantajı ile ürünlerimize Türkiye’nin her yerinden sipariş vererek sahip olabilirsiniz.

Evinizin tüm mobilya ihityacını karşılamak üzere satışa sunduğumuz yeni sezon genç odası modellerini web sitemizde mutlaka incelemenizi öneriyoruz

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.