Hesabım
Alışveriş Sepetim

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece


 
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
5.960,00 TL
7.890,00 TL
2.200,00 TL
4.890,00 TL
5.500,00 TL
4.340,00 TL
4.340,00 TL
8.230,00 TL
4.880,00 TL
4.320,00 TL
7.880,00 TL
3.400,00 TL
11.580,00 TL
9.400,00 TL
4.800,00 TL
5.860,00 TL
3.670,00 TL
8.490,00 TL
2.200,00 TL
5.850,00 TL
5.590,00 TL
6.590,00 TL
5.860,00 TL
9.990,00 TL
Bu kategoride toplam 219 ürün listeleniyor.

Genç Odası Modelleri

Gençler için derslerini çalışabileceği arkadaşları ile keyifli sohbetler edebileceği ve vaktini en iyi şekilde geçirebileceği niteliklere sahip genç oda takımı tasarımları sunmaktayız. Her istediklerine kolayca ulaşabilecekleri ve eşyalarından maximum seviyede yararlanabilecekleri ergomik tasarımlı model seçimlerimiz ile bu sezonda genç odaları en çok tercih edilen ve beğenilen ürün kategorileri arasında yerini alacaktır.
Sitemizde bulunan tüm genç odası modellerinin her bir parçasını ayrı ayrı sipariş verebilirsiniz. Gençlik yılları çalışmak ve okumakla geçen öğrenim zamanlarından ibarettir bu bağlamda çalışma masaları ve kitaplık modülleri kategorimizde öne çıkan parçaları oluşturmakta ve ayrı olarak satın alınabilmektedir. Rahat ve ders çalışmaya elverişli olan dekoratif ve düzenli ürün tasarımları ile genç odaları modellerinde en çok tercih edilen online alışveriş sitesiyiz.

Yeni Sezon Genç Odası Takımları

Çocuğunuzun karakteri ve gelişimi için onun ruhundan ve tercihlerinden parçalar ve izler taşımalı odası, bu nedenle sitemiz sayfalarında gezinirken çocuğunuzun fikrini alabilir ve odanın renginden seçim yapacağı genç odaları modeline kadar birlikte karar verebilirsiniz. Çocuğunuz ders çalışırken kitaplarına ve gerekli ihtiyaçlarına kolay ulaşabileceği ve eşya depolayabileceği şekilde tasarlanan raf ve çekmece bölümleri tüm yeni sezon ürünlerinde fazlasıyla kullanılmaktadır. Eğer geniş bir genç odanız varsa bir bölümünü okuma ya da dinlenme köşesi haline getirebilirsiniz. Büyük bir kitaplık ya da berjer veya kanepe ile tamamlayacağınız bir köşe gençlerin ve çocukların odasına olan bağını güçlendirerek geçirdiği zamandan keyif almasını sağlayacaktır.
Genç odaları ürünlerinde bu sene tasarlanan çizgiler tüm çocukları mutlu edecek nitelikte, açık denizlerden sığ sulara atlamak isteyen marin temalı genç kaptan odaları ya da minik korsanlar için tasarlanan gemi karyolalar, prenseslerin rüyalarını süsleyen pembe beyaz genç odalarına kadar her yaşa ve zevke uygun seçenekleri genç odası kategorimizde inceleyebilirsiniz. Evdeki çocuk ve çocukların yaş aralığına uygun olarak sunulan çeşitler sayesinde tek bir odada tüm bireylere yer açabilecek seçenekler ikiz karyola, ranza ya da üçüz ranza olarak sıralanmakta. Bebek odalarından çocuk odalarına kadar tüm küçük yaş grupları için dekore edilen yeni sezon ürünler CaddeYıldız mobilya da. Çocukluktan gençliğe adım atan çocukların odalarını yenilemek isteyen aileler ve gençler için enerji ve hayat dolu tasarımlar yüzlerce çeşidimiz arasında yerini almakta. Çocukların dünyalarına ve duygularına hitap eden ürünleri bir tıkla kapınıza kadar ücretsiz olarak sipariş verebilirsiniz

Genç Odalarında Yeni Tasarımlar

Her zaman için canlı tonların yer alması gerektiği genç odaları yaş aralığına bağlı olarak sade ve doğal tonlara sahip tasarımlarda tercih edilebilir. Gençlerin enerjik yapılarına uygun renkler ile dekore edilen odalar için hazırlanan yeni sezon modeller oldukça modern ve yenilikçi. Gençlerin odaları içerisinde kendi dünyalarını kurabilmeleri ve keyifli zaman geçirmelerini isteyen aileler için hazırlanan konforlu ve fonksiyonel genç odaları çeşitleri sunmaktayız. İçleri cıvıl cıvıl ve pozitif olan gençlerin enerjilerini ve ruhlarını yansıtabilecekleri genç odası dekorasyonları odalarında vakit geçirmelerini ve ders çalışmalarını kolaylaştıracaktır. Ayrıca kategori içeriğine tıklayarak bebek odası ve ranza modellerini de filtreleyerek inceleyebilirsiniz.

Evinizin tüm mobilya ihityacını karşılamak üzere satışa sunduğumuz yeni sezon 2021 mobilya modellerini web sitemizde mutlaka incelemenizi öneriyoruz

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.