Hesabım
Alışveriş Sepetim

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Yatak Setlerinizin Ebatını Siz Seçin !
Ürünler tek kişilik ve çift kişilik olarak farklı ebatlarda üretilebilmektedir.
Ürün detay sayfalarında üretilen tüm ebatların fiyatlarına ulaşabilir ve istediğiniz ölçü için işlem yapabilirsiniz.
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Bu kategoride toplam 58 ürün listeleniyor.

Çift Kişilik Yatak Setleri

Mobilya ihtiyaçlarını temel mobilya grubu ürünleri ile karşılayan, onlarca farklı set ve tek satılan yatak modellerimizi artık talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda, yatak baza ve başlık olarak üçlü set halinde de sunmaktayız. Genellikle yatak odası modelleri ile birlikte satılmayan yatak baza grubu ürünleri birlikte ve set olarak tercih edildiğinde çok daha avantajlı fiyatlarla sunulabilmektedir. Yatak baza modülleri ölçülerine ve ürünlerde sunulan malzeme ile birlikte özelliklerine göre değişkenlik gösterdiği için yatak odası modellerine dahil edilmemektedir. Yatak baza grubu ürünleri, yatak odası takımlarından ayrı olarak tercih etmek ölçü seçimi ve kalite seçimi gibi farklı avantajlar oluşturmaktadır.  
 

Yatak Baza Başlık

Yatak odasında veya genç odalarında konumlandırılması zaruri birer ihtiyaç olan yatak grubu ürünlerini set olarak tercih etmeniz halinde, dilediğiniz ölçü de ve tasarımda bir ürüne sahip olmak ile birlikte birbiri ile tasarım ve renk açısından da uyumlu bir dekorasyon öğesi de oluşturmuş olacaksınız. Tüm yatak, baza ve başlık grubu ürünlerimiz tek kişilik 90x190 cm’den başlayan standart ebattan 200x200 cm ölçüsüne kadar 10’ar cm olacak şekilde farklı ebat aralıkları ile sunulmaktadır. Mini ve maxi ebatta sunulmasının yanı sıra özellikleri ve renk skalası bulunan ürünlerimiz arasından bütçenize ve kriterinize uygun onlarca farklı alternatif arasından seçim yapabilirsiniz. Avantajlı ödeme seçenekleri ile sahip olabileceğiniz yatak setleri için kategorimizin tamamına göz atabilirsiniz.  
 

Tek Kişilik Yatak Setleri

Yatak seti ürünleri web sitemizde baza ve başlığı ile birlikte sunulmaktadır. Setlerde yatak modellerimiz ergonomik ve full ortopedik gibi çeşitli kalite ve özelliklerde sunulurken, baza modellerimiz sabit, derin iç kasalı ve yüksek ayaklı olarak farklı fonksiyon ve işlevlere sahip alternatiflere sahiptir. Set ürünler yaşam alanlarında sıklıkla evlerde tercih ediliyor olsa da, otel ve yurt gibi diğer yaşam alanları içinde cazip bir olanak sunmaktadır. Yatak baza başlık olarak yatak grubu ürünlerini bütünü ile ve toptan temin etmek işletmeler açısında da uygun fiyatlı bir alışveriş olanağına dönüşmektedir. Aynı zamanda firma olarak toptan alımlarda yatak seti ürünleri için kurumsal işletmelere özel fiyat teklifi sunmaktayız. Yataklarımız uzun ömürlü kullanıma uygun olması açısından anatomik yapı için ergonomik iç malzemeye ve akarlar için uygun hijyenik kumaş türlerine sahiptir. Baza grubu ürünlerimiz ise çelik profillerle desteklenen, depolanan eşyaların hava sirkülasyonuna yardımcı hava kapsülleri barındıran ve lamine iç kontrplak yapısına sahip olan modellerden oluşmaktadır.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.