Hesabım
Alışveriş Sepetim

Müşteri Hizmetleri

Kargo & Teslimat

 
Mobilya Kargo

Yıldız Mobilya olarak, ürünlerimizi tüm İstanbul bölgesine ve yakın illere Bursa, İzmit, Tekirdağ gibi kendi servis araçlarımızla ücretsiz olarak sevkiyatını yapıp, yine aynı gün içerisinde kurulum ekipleri tarafından ücretsiz olarak ürünlerimizin kurulumunu gerçekleştiriyoruz.


Yıldız Mobilya Farkı ile tüm ürünlerimiz sigortalı olarak Türkiye'nin tüm il merkezlerine ve yakın ilçelerine ücretsiz teslim edilir.
Ürünlerimizin sevkiyatını Türkiye genelinde mobilya dağıtımı yapan profesyonel nakliye firmaları ile ücretsiz ve sigortalı olarak yapmaktayız.

Siparislerinizin durumu ile ilgili işlemleri sipariş takibi menüsünden  takip edebilirsiniz.
 

mobilya kargo

 

İstanbul mobilya kargo


Yıldız Mobilya'dan yapacağınız alışverişlerde istanbul içi teslimatlarımızı ürünün stok durumuna göre ortalama 3 - 15 gün içerisinde  teslim ediyoruz.

Ürünlerin kurulumunuda teslimatla birlikte aynı anda ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.
 

Türkiye mobilya kargo


500 TL ve üzeri alışverişlerinizde Türkiye'nin bütün il merkezlerine ve yakın ilçelere bina kapı önü teslimi ücretsiz nakliye hizmeti vermekteyiz. İstanbul dışı teslimatlarımızı ortalama 7 ile 20  gün içerisinde teslim ediyoruz.
Ürünlerimizi Türkiye geneline mobilya dağıtımı yapan konusunda uzman nakliye firmaları ile teslim etmekteyiz. Ürünlerimizin tamamı sevkiyatta yaşanabilecek sorunlara karşı sigortalıdır. Müşteri temsilcilerimiz ürünün size teslim edilmesinden 1 gün öncesinde sizi arayarak bilgi vermektedir.Doğu ve güneydoğu bölgelerimizde nadirende olsa araçların dolum sürelerinden kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir. 

Yurtdışı Mobilya Kargo

Türkiye'den yurtdışına mobilya gönderimini anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
Ülkemizin birbirinden güzel mobilyalarını uygun fiyat avantajlarımız ile tüm Dünya ülkelerinden sipariş verebilirsiniz.
Yurtdışı mobilya kargosu hakkında detaylı bilgiyi  buradan  alabilirsiniz.
 

mobilya kargo


Ürünlerimizin teslimatı, ödemeyi gerçekleştiren kişiye yapılabildiği gibi siparişi veren kişinin belirteceği 3. şahıslarada yapılabilir.  Bu durumun bize bildirilmesi yeterlidir.
 

mobilya kargo


Yıldız Mobilya 'da müşterilerimizin beğendikleri ürünleri ileri bir tarihte teslim alabilmeleri için emanet sistemi bulunmaktadır. Sipariş ettiğiniz ürünleri talep etmeniz dahilinde biz 2 yıl süre ile emanet depomuzda bekletiyoruz. Ürünlerinizi istediğiniz tarihte 15 gün öncesinde bize bilgi vererek teslim alabilirsiniz.
 

mobilya montajı

İstanbul içi teslimatlarda fiyat sınırlaması olmaksızın tüm ürünlerimizin kurulumunu teslimatla birlikte aynı gün ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

İstanbul dışı teslimatlarımız için detaylı kurulum bilgisini buradan alabilirsiniz.

Ürünlerimizi iyi günlerde kullanmanızı dileriz.
 
 
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.